• Szybki kontakt

  AKWARLUX

  tel.: 0 609 897 709
  e-mail: biuro@akwarlux.pl

  Warszawa, Cała Polska

  Przykładowe realizacje

  Artykuły

  Akwarium na wymiar

  Wymarzone akwarium na wymiar

  Akwarystyka jest dziedziną bardzo specyficzną. Wyróżnia się ona tym, że zajmować się nią nie muszą koniecznie pasjonaci hodowli rybek. Brzmi to co najmniej niespodziewanie, a jednak! Chyba każdy przyzna, że posiadanie w mieszkaniu lub innym wnętrzu ogromnego akwarium, natychmiast wprowadza otoczenie na poziom elegancji i luksusu.
   >> czytaj dalej


  Akwarium na zamówienie

  Dla kogo akwarium?

  Posiadanie akwarium może wydawać się niektórym sprawą trudną do ogarnięcia, ciężką w utrzymaniu i trudną w kwestii opieki nad żyjącymi w akwarium stworzeniami. Ale wcale nie oznacza, że każda osoba nie jest w stanie nauczyć się opiekować mieszkańcami akwarium.
   >> czytaj dalej


  Aranżacja akwarium

  Akwarium w domu, biurze, restauracji

  Projektanci wnętrz zastanawiając się nad urządzeniem mieszkania bądź lokalu użytkowego, w swoich koncepcjach wcale nie ograniczają się wyłącznie do mebli i dodatków. Właśnie coraz częściej poszukują nietypowe alternatywy pozwalające na uświetnienie pomieszczenia, jak i również doprowadzenie go do rangi luksusu.
   >> czytaj dalej


  Akwarium Optiwhite

  Nowoczesne akwarium? Możesz mieć takie w swoim domu

  Przypominając sobie wcześniejsze lata, kiedy mieliśmy przyjemność spotkać się z zapalonym hodowcą rybek, nie mogliśmy się nadziwić co takiego interesującego widzą w dość ciemnym zbiorniku ze szkła, w którym pływają rybki niemalże odbijając się od ściany do ściany. Takie akwaria często nie przekraczały wielkości 50 centymetrów. Zupełnie odwrotnie jest w dzisiejszych czasach, kiedy chcielibyśmy poszukać w Internecie ciekawych inspiracji na zbudowanie akwarium.
   >> czytaj dalej